• Home
  • Blog
  • Warsztaty Silesia Joomla! User Group

Warsztaty Silesia Joomla! User Group

Pierwsze warsztaty organizowane przez Silesia Joomla! User Group odbędą się 14 grudnia 2013 w Śląskich Technicznych Zakładach Naukowych przy ul. Sokolskiej 26. Sala nr 41.. Więcej informacji tutaj – http://www.joomla.pl/start-nowiny/nowiny/joomla-user-group-silesia. Świetna inicjatywa i gorąco popieramy takie działania.

W tym roku nie uda nam się uczestniczyć w tym wydarzeniu osobiście, ale zawsze staramy się być tam gdzie dzieje się Joomla! ;)

Wyrazem naszego poparcia są ufundowane przez nas nagrody i upominki. Każdy z uczestników warsztatów otrzyma kupon 50% rabatowy na nasze szablony i rozszerzenia! Ufundowaliśmy też 4 nagrody specjalne w postaci bonów wartości 50 USD każdy na zakupy w dj-extensions lub joomlamonster. Zapraszamy też na oficjalną stronę grupy - http://jug-silesia.joomla.pl oraz na facebookowy fanpage – http://www.joomla.pl/start-nowiny/nowiny/joomla-user-group-silesia.

Desig-Joomla.pl - logo serwisu

ul Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, Poland
tel: +48 505 505 016 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

© Indico S.C.. All rights reserved. Powered by Joomla! CMS with YOOtheme support.