Skip to main content

Zabezpiecz swoją witrynę Joomla 5 dzięki integracji reCAPTCHA

W Joomla 5 dodatki reCAPTCHA i Invisible reCAPTCHA zostały usunięte. Narzędzia te były niezbędne do ochrony przed spamem i botami w poprzednich wersjach. Jednak nadal można z nich korzystać, instalując dodatki z Joomla 4.

Czym jest CAPTCHA?

CAPTCHA pomaga odróżnić ludzi od botów, zabezpieczając formularze rejestracyjne, sekcje komentarzy i inne interaktywne elementy w witrynie, zapobiegając automatycznym rejestracjom i przesyłaniu spamu.

Kroki instalacji reCAPTCHA w Joomla 5

Możesz nadal używać reCAPTCHA w Joomla 5, instalując wtyczkę Joomla 4. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku tutaj.

Niewidoczne reCAPTCHA: Płynne bezpieczeństwo

Invisible reCAPTCHA działa w tle, analizując zachowanie użytkownika, aby zapewnić bezpieczeństwo bez przerywania interakcji użytkownika.

Integracja reCAPTCHA z DJ-Classifieds

Dla użytkowników DJ-Classifieds dodanie reCAPTCHA ma kluczowe znaczenie dla utrzymania platformy wolnej od spamu. Dowiedz się, jak to zrobić z naszego wpisy.

Zwiększ bezpieczeństwo swojej witryny już dziś

Integracja reCAPTCHA z Joomla 5 zapewnia najwyższą ochronę i wygodę użytkownika. Skorzystaj z naszych łatwych pakietów instalacyjnych i przewodników, aby skutecznie zabezpieczyć swoją witrynę przed spamem i botami.