Monster jedzie na Złombol!

Złombol – charytatywny rajd samochodów z czasów komuny zgromadził w tym roku 400. uczestników. Dziś pożegnaliśmy silną ekipę z Wejherowa (naliczyłem 16 aut) a wśród nich MyNysanie, wspaniałą załogę w przepięknie odrestaurowanej białej Nysce dumnie wiozącej joomla-monsterowe logo i Monstera w okienkach ;) Załogi ruszyły do Katowic aby wspólnie pokonać trasę do Lloret de Mar w słonecznej Hiszpanii. 
Zobacz trasę rajdu - http://goo.gl/maps/zxmvF

 

Ale Złombol to nie tylko blisko dwa i pół tysiąca kilometrów wspaniałej przygody. To impreza charytatywna a dzięki uzbieranym od darczyńców środkom Fundacja Nasz Śląsk zakupi wyposażenie dla domów dziecka. W ubiegłym roku udało się zebrać ponad trzysta tysięcy złotych. Tegoroczny wynik będzie z pewnością dużo wyższy, gdyż załóg jest ponad trzykrotnie więcej, a każda ekipa, zgodnie z regulaminem imprezy, ma obowiązek pozyskania wpłat od sponsorów.

Świetna idea i fantastyczna impreza. Nic dziwnego, że nie zabrakło na niej Monstera. Co prawda tym razem tylko jako sponsor, ale przyglądając się dziś tym wszystkim ekipom na wejherowskim rynku postanowiliśmy – kupujemy złoma i w następnym roku jedziemy!

A póki co zapraszamy do fotorelacji z pożegnania złombolowych ekip na rynku w Wejherowie.