Skip to main content

deMonstrate your work - konkurs rozpoczęty

Pokaż nam swoją stronę internetową i wygraj niesamowite nagrody.
deMonstrate your work to konkurs skierowany do tych, którzy używają naszych rozszerzeń na swoich stronach internetowych. Jeśli więc zbudowałeś witrynę w oparciu o dj-catalog2, dj-classifieds, używasz dj-MediaTools lub którykolwiek z naszych komponentów daj nam koniecznie znać.
Siłą Joomla! jest to, że możesz korzystać z szerokiej gamy rozszerzeń, które mogą sprawić by Twoja strona była wyjątkowa. Naszym celem jest promowanie dobrej roboty i zademonstrowanie jak w kreatywny sposób mogą być wykorzystane nasze rozszerzenia.
Pokażmy światu, że Joomla! to najlepszy wybór!

Będziemy prezentować dostarczone do konkursu strony na www.dj-extensions.com wraz ze screnem. Nie ma lepszej darmowej reklamy!

Warto wspomnieć, że przyznamy również nagrodę, za najlepszą stronę non-profit. To może być idealna promocja dla Twojej sprawy.

Przystąpienie do konkursu jest proste, daje okazję do promocji swojej witryny oraz szansę na nagrody znacznej wartości. Pula wynosi aż 3700 zł!

Zapraszamy do udziału w konkursie. Termin zgłoszeń upływa 30 września 2013.

Jak wziąć udział?

To bardzo proste. Wystarczy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłać link do zgłaszanej strony.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziecie na  www.dj-extensions.com/contest.