Skip to main content

Prezent za upominek. Celebrujemy 5. urodziny Joomla-Monster

Z okazji 5. urodzin Joomla-Mosnter mamy dla wszystkich użytkowników nietypową niespodziankę – konkurs, który sprawi wszystkim uczestnikom wielką frajdę. Wystarczy wysłać nam zdjęcie z dowolnego miejsca zawierające logo lub postać mosterowego niedźwiadka. Wasze zdjęciowe upominki zostaną sowicie nagrodzone. Nieważne, czy mieszkasz w Europie, Afryce, Azji, Ameryce czy Oceanii, w dużym mieście czy w małej wiosce. Zrób zdjęcie swojego miejsca na ziemi – niech będzie inspirujące, ciekawe, śmieszne, zaskakujące i zdumiewające.


Pokaż nam siebie - wędkarstwo, jazda na rowerze lub oswajanie lwa - każda forma aktywności jest mile widziana :) Pochwal się swoim ulubionym i najbardziej ekscytującym miejscem w którym masz zwyczaj bywać!
Każde zdjęcie będzie wyświetlane w galerii. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone monsterowymi prezentami!
Ta akcja będzie trwała przez dwa tygodnie, począwszy od dziś aż do 08 maja. To doskonały moment aby dobrze zaplanować swoją majówkę.
Nie ma czasu do stracenia a cenne nagrody są do wygrania!
Monsterowy niedźwiadek nie może się doczekać, aby zobaczyć was wszystkich! Więc chwycić telefon lub aparat i wygraj wspaniałe nagrody.
A co jest do wygrania?

015 x T-shirty z logo Joomla-Monster + smycz + naklejki
Oczywiście będzie można wybrać swój rozmiar koszulki i kolor :)

02 Kolekcja wszystkich szablonów! Zobacz ile wart jest ten upominek.

03 Kolekcja szablonów responsywnych! Zobacz ile wart jest ten upominek.

Smycz i naklejki gwarantowane dla pierwszych 50 użytkowników Joomla- Monster, którzy wyślą zdjęcia!

Szczegóły i strona akcji - http://www.joomla-monster.com/blog/information/give-me-a-birthday-present-i-ll-give-you-a-gift