Przenieś swój biznes do sieci

Działaj online, ogranicz bezpośrednie kontakty do minimum.

Świat walczy z pandemią, której przyszłe skutki trudno przewidzieć. Nie chodzi tu bynajmniej tylko o aspekt zdrowotny, ale także o dalsze funkcjonowanie wielu większych i mniejszych biznesów.
Część z nas już dziś boleśnie odczuwa skutki. Wiele branż zamarło, część jest „w zawieszeniu” i zanosi się aby sytuacja szybko się zmieniła.

W sytuacji powszechnej kwarantanny, dla części z nas jedyną szansą jest przeniesienie swojego biznesu do sieci.

 

Istnieje cała duża grupa branż, dla których uruchomienie działalności online jest możliwe praktycznie z dnia na dzień. Szczególnie takie grupy jak:

  • prawnicy
  • architekci
  • psychologowie
  • twórcy wszelkiego rodzaju poradników
  • trenerzy personalni
  • osoby oferujące wszelkiego rodzaju szkolenia i kursy
  • firmy prowadzące sprzedaż produktów elektronicznych
  • firmy prowadzące sprzedaż innych towarów i takich usług, które nie wymagają bezpośredniego kontaktu

Ciekawym przykładem jest nieduży sklep odzieżowy w mojej miejscowości, który z dnia na dzień uruchomił sprzedaż internetową swoich artykułów i skutecznie powiadomił swoich stałych klientów o tym fakcie. Być może właśnie dzięki temu firmie uda się przetrwać te trudne czasy.

Do uruchomienia działalności online nie potrzeba bardzo specjalizowanych systemów i potężnych inwestycji. Wystarczą naprawdę proste narzędzia aby szybko przenieść swoje działania do sieci
Mam tu na myśli:
system sprzedaży w postaci prostej strony internetowej
komunikator z obsługą kamerki i możliwością udostępniania ekranu (np. darmowy skype)

Zachęcam do obejrzenia filmiku, w którym wyjaśniam na konkretnym przykładzie w jaki sposób można zdalnie obsłużyć klienta a może nawet zdobyć nowe rynki.

Osobom z mniejszym doświadczeniem służę bezpłatną pomocą w opracowaniu strategii i doborze odpowiednich dla danego biznesu rozwiązań informatycznych. Proszę śmiało się kontaktować mailowo lub telefonicznie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 505 505 016)