Skip to main content

Aktualizacja DJ-Classifieds do 3.1

Dobra wiadomość dla użytkowników naszego komponentu ogłoszeniowego. Dostępna jest już wersja 3.1 a wraz z nią klika istotnych nowości.
Najważniejsza z nich możliwość wyszukiwania ogłoszenia w określonym promieniu na podstawie kodu pocztowego. Są też oczekiwane zmiany w widokach. W nowej wersji możesz wyświetlić oprócz pół podstawowych wskazane pola dodatkowe (własne) w widoku tabeli lub bloga. W ustawieniach administracyjnych możesz wybrać czy każde wskazane pole pojawi się jako osobna kolumna czy też dane będą wyświetlane w kolumnie o nazwie „informacje dodatkowe"

Kolejną ciekawą funkcjonalnością jest możliwość wyłączenia możliwości publikowania ogłoszeń w określonej kategorii. Można w ten sposób nakłonić użytkowników do wysyłania ogłoszeń do konkretnych subkategorii np. do „osobowe" zamiast „samochody"

W nowej wersji użytkownik może też przenieść ogłoszenie na górę listy. Oczywiście za korzystanie z tej opcji właściciel serwisu może pobierać dodatkowe opłaty.

Poza tym sporo poprawek i drobniejszych modyfikacji. Całość zmian można prześledzić w changelog. Kompletne informacje o wszystkich dostępnych funkcjonalnościach komponentu znajdziecie na www.dj-extensions.com/dj-classifieds