JoomlaDay Poland już za dwa tygodnie!

Druga edycja JoomlaDay Poland już 5 i 6 października w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Uniwersytetu Łódzkiego. To wyjątkowa okazja dla pasjonatów CMS Joomla! na polskie rozmowy o rozwiązaniach, trendach i przyszłości najpopularniejszego (i naszym zdaniem – NAJLEPSZEGO :) ) opensoure'cowego systemu Ziemi.

Nasze zaangażowanie w sprawę było wręcz oczywiste. To jedna z niewielu okazji, by developerzy, designerzy, użytkownicy i eksperci spotkali się twarzą w twarz i zaprezentowali swoje odkrycia i odczucia. A przecież społeczność Joomla! ceni poczucie wspólnoty i wolnej wymiany wiedzy. Dlatego z dumą nosimy miano srebrnego sponsora JoomlaDay.

 

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy na tym poprzestali...

...dlatego przygotowaliśmy prezent dla wszystkich uczestników konferencji. Na ulotkach reklamowych Joomla-Monster znajdziesz KUPON RABATOWY upoważniający do 50% ZNIŻKI na szablony z Joomla-Monster oraz dodatki z DJ-Extensions! Mamy nadzieję, że będzie on przyjemnym dopełnieniem wspaniałego wydarzenia :)

Jeśli nie jesteście pewni, jak wykorzystać kupon, lub macie tyle pomysłów, że nie wiecie od czego zacząć zakupy, zapraszamy na dwie prezentacje naszych ekspertów. Czekamy na Was 5 października o godz. 11:40 oraz 12:35. Jak zwykle będzie o efektywności i kompleksowości, szybko i na temat.

Najpierw postawimy sobie karkołomne pytanie: „Jak zbudować portal miejski w 45 minut?" Odpowiedź na pewno Was zaskoczy. Udowodnimy, że funkcjonalna i reprezentacyjna strona miejska nie jest, wbrew pozorom, kosztownym przedsięwzięciem (na pewno wszyscy pamiętacie sprawę pewnego bardzo drogiego projektu strony pewnego miasta...)

Wystarczy trochę umiejętności i oczywiście odpowiednie narzędzia (nasze narzędzia :) ), by w trzy kwadranse stworzyć portal z tablicą ogłoszeń, katalogiem lokalnych firm, galeriami i multimediami. Zainteresowani? Zapraszamy do Łodzi w sobotę 5 października o godz. 11:40, a wirtualnie już teraz na stronę prezentacji - tutaj

Marcin Merchel postanowił przedstawić temat „Szybkie, łatwe i efektywne dostosowanie strony z frameworkiem EF3". Potężny framework EF3 dla Joomla 3.x daje bowiem możliwości, które warto poznać bliżej. A skoro ma być szybko, łatwo i efektywnie, nie pozostaje nic innego, niż zaprosić do udziału. Dodatkowo autor zapowiada, że przybliży przewidywania dotyczące przyszłości omawianego frameworka. Stawiamy tezę, że będzie to przyszłość świetlana. Więcej: http://www.joomla-day.pl/aktualnosci/item/123-szybkie-latwe-i-efektywne-dostosowanie-strony-z-frameworkiem-ef3.

JoomlaDay Poland 2013 odbędzie się w Łodzi w dniach 5.10 – 6.10.2013. Zgłoszenia są przyjmowane na www.joomla-day.pl/zamowienie. Warto się spieszyć, bo to ostatni moment na rejestrowanie prezentacji i zgłaszanie uczestnictwa. Program i inne przydatne informacje dostępny jest na stronie www.joomla-day.pl i www.facebook.com/JDayPoland. Organizator: Fundacja PCJ Otwarte Źródła.