Skip to main content

Bądź z nami na JoomlaDay Poland

Nadchodzi wielkie święto miłośników Joomla – Joomla-Day Poland. W tym roku impreza odbędzie się w Warszawie na terenie Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły technik komputerowych.
33 prelegentów, 37 prezentacji, 16 godzin wykładów a wszystko w ciągu dwóch dni (20.09 do 21.09) – olbrzymia dawka wiedzy dla początkujących i zaawansowanych użytkowników Joomla ale przede wszystkim spotkania z przyjaciółmi oraz możliwość osobistego poznania ludzi Joomla, organizatorów, liderów, menadżerów.
W tym roku zapowiedziało się sporo zagranicznych gości: David Hurley, Adrien Barorier (Acyba.com), Nicolas Clawverie (HikaShop), Mehdi Baba ali (seblod.com), Saurabh Shah (członek zarządu OSM), Radek Suski (sobipro.sigsiu.net, członek zespołu JED, współtwórca programu Joomla! Events Traveler)
Wzorem lat ubiegłych, również nasza firma wpiera to niezwykłe wydarzenie - www.joomla-day.pl

Przygotowaliśmy też dwie interesujące prezentacje:

Strona firmowa na szablonie z frameworkiem EF4

Marcin Merchel przedstawi framework EF4 i rewolucyjny theme customizer, który szybko i sprawnie pozwoli spersonalizować szablon witryny.
Prosto, łatwo, przyjemnie... bez zagłębiania się w kod szablonu dowiesz się jak zmodyfikować absolutnie wszystko, kolorystykę, elementy graficzne, układ obszarów dla modułów.

 

 


Dlaczego warto wspierać Joomla czyli historia sukcesu

W ciągu siedmiu lat działalności firma DJ-Projekty i jej marki (joomla-monster.com, dj-extensions.com, design-joomla) zdobyły poważną pozycję na światowym rynku.
W prezentacji Andrzej Herzberg omówi historię naszego sukcesu, pokaże najważniejsze strategie, które doprowadziły firmę do miejsca, w którym aktualnie się znajduje. Zdradzi klika tajemnic, które okażą się pomocne dla wszystkich rozpoczynających działalność i korzystających w swoich projektach z CMS Joomla!

 

Oczywiście będą też upominki dla wszystkich uczestników tegorocznej konferencji, oraz nagrody specjalne dla tych, który zechcą zaszczycić swoją obecnością nasze wykłady. Nie przegapcie JoomlaDay bo zapowiada się naprawdę bogato :-) Bilety są jeszcze dostępne, ale radzimy nie czekać do ostatniej chwili.