Skip to main content

DJ-PublicServices - Quickstart strony zgodnej ze standardami WCAG

Poznaj DJ-PublicServices, szablon dla Joomla 4 i WordPress. Jest on oparty na web builderze YOOtheme Pro. 

Został specjalnie zaprojektowany dla urzędó gminy, organizacji publicznych lub portali instytucji rządowych.

Czy jesteś zobligowany przez prawo do posiadania strony internetowej zgodnej z wytycznymi dotyczącymi dostępności? Cóż, DJ-Publicservices posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby mieć nowoczesną, dostępną stronę internetową zgodną z wymogami WCAG.

W wersji szablonu dla Joomla 4 oprócz znanych już naszym użytkownikom dodatków takich jak:

Postanowiliśmy dołożyć w wersji dla Joomla komponent DJ-Events PRO i przedpremierowo zaprezentować integrację tego komponentu z YOOTheme.

Rozwiązanie (podobnie jak DJ-Catalog2 Integrator) pozwala wyświetlać treści z komponentu na stronach konstruowanych z pomocą web buildera, dzięki opracowanemu przez nas specjalnemu rodzajowi dynamic content.

Zobacz stronę demo dla Joomla 4.

DJ-Publicservices, motyw WCAG dla WordPress zawiera kilka komercyjnych dodatków:

  • DJ-Accessibility - dodatek dostępności / zestaw narzędzi ułatwiających osobom niepełnosprawnym poruszanie się po witrynie. Skorzystaj z jej opcji, aby poprawić dostępność swojej witryny! Możesz wyświetlać opcje dostępności w wyskakującym okienku lub na pasku narzędzi na swojej stronie. Jest to samodzielny dodatek, ale również zintegrowany z YOOtheme Pro.
  • DJ-Popup - jest to Pop-up dla YOOtheme PRO  web builder. Użyj go, aby zbudować dowolny popup / modal i umieścić w nim wybrane treści.
  • DJ-AudioList - dodatek oparty na YOOtheme Pro, który daje możliwość tworzenia i wyświetlania listy plików audio.

Zobacz stronę demo dla WordPress.