Skip to main content

Uruchomiono zapisy na JoomlaDay Poland 2013

Kilka dni temu ruszyła rejestracja uczestników II JoomlaDay Poland. Zgłoszenia są przyjmowane na www.joomla-day.pl/organizacja/zgloszenia. Konferencja przygotowywana jest przez Fundację PCJ Otwarte Źródła – organizację, stawiającą sobie za cel promowanie Joomla w Polsce ale nie tylko. Jak podaje statut „celem Fundacji PCJ jest działalność naukowa, naukowo-techniczna, oświatowa i kulturalna na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego, promocja wolnego i otwartego oprogramowania oraz upowszechnianie nowoczesnych technologii komunikacyjnych i informacyjnych..."

JoomlaDay to konferencja na którą składa się kilkadziesiąt prelekcji i wystąpień specjalistów z różnych dziedzin: projektantów, grafików, programistów, specjalistów SEO, którzy w ciągu dwóch dni na czterech salach wykładowych prezentować będą rozmaite rozwiązania i nowinki związane z CMS Joomla!

Nie zabraknie też naszych prelekcji. Pierwsza skierowana będzie dla wszystkich tych, którzy zamierzają prowadzić portal miasta czy gminy. Kolejna przeznaczona jest dla deweloperów, korzystających z rozmaitych szablonów. Pokażemy jak w stosunkowo łatwy sposób, nie tracąc podstawowych funkcjonalności, można dostosować szablon dla potrzeb klienta.
II JoomlaDay Poland odbędzie sie w Łodzi w dniach 05.10 - 06.10.2013. Zpraszamy w imieniu swoim i organizatorów.