Skip to main content

Magiczny motyl

Magiczny Motyl® to marka, pod którą na polski rynek wkracza sprawdzony na zachodzie dodatek do kart pocztowych, zaproszeń, ulotek, folderów, książek, płyt CD i innego rodzaju prezentów, który wylatując w momencie otwarcia przesyłki wywołuje niezapomniany efekt zaskoczenia i radość na twarzy odbiorcy.

Magiczny Motyl®, na świecie funkcjonujący pod nazwą Magic Flyer®, swoją premierę miał 5 listopada 1993 roku w programie kluczowej francuskiej stacji telwizyjneji TF1. David Vilaplana – wynalazca i twórca Magic Flyer International - wręczył podczas gościnnego występu prezenterowi kopertę niespodziankę. Po jej otwarciu, ku zaskoczeniu samego prezentera oraz 5 milionów widzów, wyleciały różnokolorowe motyle.

Magiczny Motyl® prezentowany jest na www.magicznymotyl.pl - stronie, która działa w oparciu o nasz szablon JM-Minima i komponent DJ-Catalog2

Czym właściwie jest Magiczny Motyl? To opatentowany dodatek o kształcie przypominającym do złudzenia prawdziwego motyla, wykonany z wysokiej jakości papieru, lekkiego metalowego stelarza oraz gumy służącej jako napęd. Wystarczy nakręcić górne skrzydła motyla ok 40 razy, włożyć go do kartki pocztowej, zaproszenia, książki, folderu lub dowolnego prezentu i wysłać.