Skip to main content

Lokazje.pl czyli lokalne okazje

Serwis lokazje.pl, którego celem jest informowanie lokalnej społeczności o promocjach i lokalnych okazjach cenowych stanowi przykład doskonałego wręcz wykorzystania naszych komponentów. Główna nawigacja została zbudowana w oparciu o DJ-MegaMenu. Poniżej prezentowane są poszczególne okazje, zbudowane na komponencie DJ-Catalog2. Na stronie frontowej wykorzystano również DJ-ImegeSlider  a w całym obszarze serwisu działa z powodzeniem DJ-Suggester.
Każdy z zainteresowanych może zgłosić aktualną lub przyszłą promocję a dane zostaną umieszczone w odpowiednim dziale strony. W niedalekiej przyszłości właściciel witryny zapowiada dodatkową funkcjonalność opartą na DJ-Classifieds.

Gratulujemy pomysłu i trzymamy kciuki za dalszy rozwój strony. Zainteresowanym wykorzystaniem większej ilości naszych komponentów przypominamy, że istnieje możliwość zakupu w pakietach co pozwala zaoszczędzić znaczne kwoty - http://dj-extensions.com/pricing/. Dodatkowo na www.joomla-monster.com można zakupić szablony do których niejednokrotnie dołączone są dwa lub trzy nasze komercyjne komponenty.