• Home
  • Blog
  • Lokazje.pl czyli lokalne okazje

Lokazje.pl czyli lokalne okazje

Serwis lokazje.pl, którego celem jest informowanie lokalnej społeczności o promocjach i lokalnych okazjach cenowych stanowi przykład doskonałego wręcz wykorzystania naszych komponentów. Główna nawigacja została zbudowana w oparciu o DJ-MegaMenu. Poniżej prezentowane są poszczególne okazje, zbudowane na komponencie DJ-Catalog2. Na stronie frontowej wykorzystano również DJ-ImegeSlider  a w całym obszarze serwisu działa z powodzeniem DJ-Suggester.
Każdy z zainteresowanych może zgłosić aktualną lub przyszłą promocję a dane zostaną umieszczone w odpowiednim dziale strony. W niedalekiej przyszłości właściciel witryny zapowiada dodatkową funkcjonalność opartą na DJ-Classifieds.

Gratulujemy pomysłu i trzymamy kciuki za dalszy rozwój strony. Zainteresowanym wykorzystaniem większej ilości naszych komponentów przypominamy, że istnieje możliwość zakupu w pakietach co pozwala zaoszczędzić znaczne kwoty - http://dj-extensions.com/pricing/. Dodatkowo na www.joomla-monster.com można zakupić szablony do których niejednokrotnie dołączone są dwa lub trzy nasze komercyjne komponenty.

Desig-Joomla.pl - logo serwisu

ul Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, Poland
tel: +48 505 505 016 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

© Indico S.C.. All rights reserved. Powered by Joomla! CMS with YOOtheme support.