Skip to main content

Konferencje Joomla oraz WordPress

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność znaleźć się z gronie sponsorów kilku bardzo ważnych wydarzeń związanych z CMS Joomla oraz WordPress.

Wysokim rangą wydarzeniem dla społeczności Joomla był zakończony niedawno Joomla Day Polska 2016, który odbył się w dniach 24-25 Września w Gliwicach.
Marki Joomla-Monster oraz DJ-Extensions był oficjalnymi sponsorami tej imprezy. Jako, że stale i bardzo mocno wspieramy społeczność Joomla w Polsce i na świecie, nie mogło zabraknąć naszego wsparcia i udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

W mijającym miesiącu nastąpił dość spory wysyp Joomla Days. Na przestrzeni tak krótkiego czasu odbyły się:

Niezwykle miło nam poinformować, że w każdej z wyżej wymienionych imprez mieliśmy również swój skromny udział w postaci bycia sponsorem lub partnerem (oferując kupony zniżkowe oraz szereg atrakcyjnych nagród od Joomla-Monster oraz DJ-Extensions).

Nasza marka PixelEmu, zajmująca się tworzeniem motywów dla WordPress była oficjalnym partnerem konferencji WordCamp 2016, która odbyła się w dniach 10-11 Września 2016 na terenie Pomorskiego Parku Technologicznego w Gdyni.
WordCamp Polska to coroczne wydarzenia organizowane dla entuzjastów WordPress z całego kraju. Nasza firma stara się systematycznie wspierać imprezy związane z WordPress.