Migracja z DJ-ImageSlider do DJ-MediaTools

DJ-ImageSlider doczekał się już kilkudziesięciu tysięcy pobrań, ponad 130 pozytywnych opinii na extensions.joomla.org. Użytkownicy zdążyli się już przyzwyczaić do tego dodatku i efektywnie wykorzystują jego mozliwości na swoich stronach internetowych.
Nie każdy jednak wie, że można chcieć więcej i można uzyskać więcej za pomocą DJ-MediaTools – komercyjnego komponentu o znacznie większych możliwościach. Jeśli więc oprócz sliderów graficzno - tekstowych zamierzasz tworzyć galerie zdjęć i filmów, jeśli zależy ci na jednoczesnym, łatwym wgrywaniu wielu obrazków, jeśli zamierzasz automatycznie pobierać do galerii lub pokazu slajdów zdjęcia z różnych źródeł (z katalogu na serwerze, z artykłów Joomla, produktów z DJ-Catalog2, ogłoszeń z DJ-Classifieds, towarów z VirtueMart, elementów z komponentu K2 czy też wkrótce z Instagram, albumów na Facebook, czy też z Picassa), to DJ-MediaTools jest do tego stworzony.
Dla użytkowników DJ-MediaTools dostępna jest też funkcja importu albumów i obrazków z DJ-ImageSlidera, co z pewnością ułatwi przejście do nowego, bardziej elastycznego rozwiązania.

Po zainstalowaniu w komponencie znajdziecie funkcję „Import from DJ-ImageSlider"

Wszystko: albumy i obrazki znajdą się w nowo utworzonej ktagorii „DJ-ImageSlider imported slides".