• Home
  • Blog
  • DJ-Media-Tools – więcej niż slider

DJ-Media-Tools – więcej niż slider

Starsze dziecko popularnego i wysoko ocenianego na JED DJ-ImageSlidera radzi sobie coraz lepiej. Dj-MediaTools rozszerzony o możliwość prezentacji galerii w rozmaitych układach zasłużył sobie w marcu 2013 na zaszczytny tytuł community choice. Ale na tym nie koniec. Od tego czasu jest wciąż rozwijany. Sporo nowych funkcjonalności zostało zaprezentowanych w czasie tegorocznych JoomlaDays Poland. Nowe elementy dodano zaś dosłownie wczoraj.
Od teraz można tworzyć albumy nie tylko na podstawie regularnych artykułów Joomla, elemetów komponentu DJ-Catalog2, ogłoszeń z DJ-Classifieds czy też produktów z VirtueMart. Również użytkownicy K2 zyskują możliwość zastosowania DJ-MediaTools jako elementu automatycznie pobierającego zdjęcie, tytuł i fragment opisu do modułu, który można skonfigurować jako slider lub galerię w wielu atrakcyjnych układach. Choćby jako tak dziś modny układ kafelkowy.
Więcej informacji – http://dj-extensions.com/dj-mediatools.

Desig-Joomla.pl - logo serwisu

ul Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, Poland
tel: +48 505 505 016 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

© Indico S.C.. All rights reserved. Powered by Joomla! CMS with YOOtheme support.