U nas już lato! - czyli wspólna akcja Dj-Extejsions i JoomlaShine

Prawdziwe lato już niebawem a pogoda za oknami nastraja bardzo optymistycznie. Wraz z naszym partnerem – JoomlaShine postanowiliśmy troche namieszać w kalendarzu i przyspieszyć przybycie prawdziwego lata :-)
Dlatego w ciągu nalbliższych bardzo ciepłych dni (od 9 do 13 czerwca) spodziewajcie się czegoś niezwykłego!
Na stronach DJ-Extensions.com uzyskacie aż 50% rabatu na wszystkie nasze komponenty! Mało tego używając kodu SUMMER50OFF można skorzystać z każdej możliwej opcji zakupu:

W tym samym czasie nasz partner – JoomlaShine obliża ceny wszystkich swoich produktów o 50%. Więcej informacji na ten temat i kody promocyjne znajdziecie na stronie www.joomlashine.com.

Przy tej okazji warto przypomnieć, że wszystkie nasze komponenty są kompatybilne z najnowszą wersją Joomla 3.3 a w ciągu najbliższego czasu można spodziewać się kilku dużych aktualizacji znacząco podnoszących funkcjonalność części z nich. Rozszerzenia, tworzone przez zespół naszych programistów sa wysoko oceniane przez użytkowników i społeczność. Warto zajrzeć do oficjalnego katalogu - Joomla Extensions Directory i zapoznać się z opiniami użytkowników.