DJ-Classifieds 3.2 beta

Mamy dobrą wiadomość dla użytkowników naszego komponentu ogłoszeniowego. Została wydana wersja 3.2 (beta) DJ-Classifieds  a wraz z nią klika interesujących funkcjonalności.

W nowym DJ-Classifieds można tworzyć profile użytkowników z dowolnymi, definiowalnymi przez administratora polami. Otwiera to możliwości budowania przykładowo katalogu firm i powiązania z produktami oferowanymi przez daną firmę.

Kolejną nową funkcjonalnością jest multiupload. Teraz można dodawać do ogłoszenia wiele ilustracji w sposób tak samo wygodny jak podczas tworzenia albumów w DJ-MediaTools.

Nowością jest również możliwość edytowania ogłoszenia przez niezarejestrowanego użytkownika (poprzez specjalny link otrzymany w wiadomości mailowej).
Można też wybrać inny motyw dla każdej kategorii, sortować ogłoszenia w widoku blogowym czy decydować o kolejności pół dodatkowych. Więcej informacji na http://dj-extensions.com/dj-classifieds

Desig-Joomla.pl - logo serwisu

ul Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, Poland
tel: +48 505 505 016 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

© Indico S.C.. All rights reserved. Powered by Joomla! CMS with YOOtheme support.