Skip to main content

Black Friday 2021! Zgarnij 50% rabatu na wszystkie szablony i rozszerzenia Joomla

Nadszedł czas na największą wyprzedaż roku: Black Friday. Oferujemy 50% rabatu na wszystkie szablony i rozszerzenia Joomla.

Nie przegap rabatu i zakup profesjonalne szablony dla Joomla (wraz z dołączonymi do nich rozszerzeniami, na które uzyskasz 3 miesięczną subskrypcję w cenie zakupu) o 50% taniej.

Szczegóły promocji

Aby skorzystać ze zniżki, użyj podczas zakupów kuponu: BLACK2021

Promocja potrwa do 4tego Grudnia 2021 (włącznie).

Pakiet wszystkich szablonów w wyjątkowej cenie

Przy okazji tak wysokiego rabatu, warto wziąć pod uwagę zakup pakietu wszystkich szablonów i dodatków do Joomla. Wliczając zniżkę, pakiet można nabyć za jedyne 499zł netto.

Jest to oferta skierowana zarówno dla web developerów jak i indywidualnych klientów, którzy chcą mieć dostęp do wszystkich szablonów i dodatków Joomla stworzonych przez naszą firmę.

Promocje mogą się łączyć. Jeżeli wybierzesz szablon objęty rabatem w naszej ofercie specjalnej, to zniżki się skumulują! Życzymy udanych zakupów!

PRZEGLĄDAJ SZABLONY DLA JOOMLA

Inne oferty rabatowe Black Friday

  • DJ-Extensions.com (rozszerzenia dla Joomla)

DJ-Extensions.com oferuje profesjonalne rozszerzenia dla Joomla w obniżonej cenie.

Teraz możesz skorzystać z 50% rabatu na dowolną pojedynczą subskrypcję na dodatki, aplikacje, zestawy dodatków oraz plany deweloperskie. Np. plan DJ-Classifieds + All apps (czyli kompletny zestaw do zbudowania portalu ogłoszeniowego) za $75 na 6 miesięcy (zamiast $150)!

  • Pixelemu.com (Motywy dla WordPress)

Pixelemu.com oferuje profesjonalne dostępne motywy dla WordPress (spełniające założenia dostępności opisane w wytycznych WCAG i ADA).

Teraz możesz skorzystać ze zniżki 50% na dowolny motyw (można płacić w złotówkach przez Paylane).

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące promocji, zostaw komentarz albo skontaktuj się z nami bezpośrednio.