Skip to main content

Tomasz Karolski

Firma DJ-PROJEKTY oraz JOOMLA-MONSTER ANDRZEJ HERZBERG z Wejherowa współpracuje z Firmą Usługowo-Handlową Tomasz Karolski z siedzibą w Giżycku przy ul.Daszyńskiego 9 od 2013 roku.

Rekomenduję firmę DJ-Projekty oraz Joomla-Monster jako profesjonalnego partnera w zakresie dostarczania dodatków, modułów, komponentów oraz szablonów do systemu CMS Joomla. Moja firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych dla klientów instytucjonalnych jak i prywatnych.

Usługi oferowane przez firmę Pana Andrzeja Herzberga są na bardzo wysokim poziomie, łatwe do adaptacji,a co bardzo ważne firma posiada rzetelnei merytoryczne wsparcie klienta, którew razie pojawiających się problemów lub nieś cisłości bardzo szybko reaguje i służy pomocą.

Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocowała nadal sympatycznym i miłym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości świadczonych usług

Wysoki poziom wiedzy, fachowość, rzetelność, indywidualne i profesjonalne podejście do oferowanych usług przezPanaAndrze ja Herzberg asprawiają, że firma ta zasługuję na wystawienie pozytywnych referencji.