Warsztaty dla administartorów Joomla

Skuteczna witryna internetowa to nie tylko estetyczny wygląd i świetna funkcjonalność ale przede wszystkim dobrze dopasowana i odpowiednio umieszczona zawartość. W systemie CMS Joomla! w tym względzie nic nas w zasadzie nie ogranicza. Nic poza umiejętnościami. Sprawny administrator jest w stanie zapewnić optymalne wypełnienie strony treścią. Wie jak zadbać o zachowanie spójności, zapewni bezpieczeństwo dbając o aktualizacje Joomla! i dodatków. Sprawny administrator nie czuje się zagubiony w mnogości opcji i ustawień. On po prostu je zna!

 

W ostatni piątek (13 grudnia) przeprowadziliśmy szkolenie dla pracowników Fundacji Solidarności Międzynarodowej. Podczas 8. godzinnych praktycznych warsztatów osoby zarządzające witryną internetową Fundacji w praktyczny sposób poznały tajniki budowy CMS Joomla! i opanowały podstawowe zagadnienie związane z obsługą panelu administracyjnego. Kurs objęty był patronatem Fundacji PCJ Otwarte Źródła.

Prowadzone przez nas szkolenia i warsztaty zawsze dopasowane są do potrzeb i umiejętności uczestników. Jesteśmy w stanie kompleksowo zorganizować szkolenie. Organizujemy salę wykładową z wyposażeniem w pobliżu siedziby klienta, załatwiamy catering a przede wszystkim przywozimy wykładowców – praktyków. Nasi prelegenci są twórcami komponentów z dj-extensions.com, szablonów z joomla-monster.com i na co dzień pracują przy złożonych wdrożeniach tworząc indywidualne rozwiązania funkcjonalne dla naszych klientów. Od lat związani z CMS Joomla! i są też niezłymi dydaktykami dzięki czemu uczestnicy kończą szkolenie nie tylko z eleganckim certyfikatem w ręku, ale przede wszystkim ze sporą dawką rzetelnej wiedzy.