Komponenty dla Joomla 3.3

Część z naszych użytkowników czuła się zaniepokojona, czy aby nasze rozszerzenia będą działać na Joomla 3.3. Nie ma powodów do zmartwień. Zostały wykonane wszelkie niezbędne testy i wszelkie poprawki zostały naniesione. W tej chwili wszystkie nasze rozszerzenia są oznaczone jako kompatybilne z Joomla 3.3.

Poniżej lista rozszerzeń sprawdzonych pod kątem zgodności z Joomla 3.3

Joomla 3.3. jest uważana za najbardziej stabilną wersję Joomla!. Jest też klika nowych funkcji takich jak obsługa mikrodata, Cloud Storage API, hasła szyfrowane z wykorzystaniem formatu bcrypt a kod został zoptymalizowany w celu poprawienia wydajności witryny.

Jeśli masz wątpliwości czy aktualizować witrynę do Joomla 3.3. warto wiedzieć, że rzeczywiście nie jest to trudna sprawa. Ale jeśli chcesz czuć się komfortowo i bezpiecznie możemy pomóc. Wystarczy napisać na nasz email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Desig-Joomla.pl - logo serwisu

ul Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, Poland
tel: +48 505 505 016 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

© Indico S.C.. All rights reserved. Powered by Joomla! CMS with YOOtheme support.