Skip to main content

Joomla User Group Trójmiasto oficjalnie zarejestrowana

Wczoraj do oficjalnie zarejestrowanych grup użytkowników Joomla dołączyła JUG Trójmiasto. Czekamy jeszcze na rejestrację innych zgłoszonych grup (min. Warszawa) ale już dziś mapka JUG-ów wygląda ciekawie ;) Polska społecznośc Joomla może pochwalić się grupami w Szczecinie, na Podlasiu, Śląsku i od wczoraj w Trójmieście.

Tego typu grupy powstają na całym świecie. Zakładane są przez miłośników Joomla i mają na celu organizację spotkań, konferencji i warsztatów, promocję systemu i integrację społeczności.

Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy i z przyjemnością powitamy w naszym gronie wszystkich tych, którzy swoją aktywnością przyczynią się do rozwoju zespołu trójmiejskich entuzjastów Joomla! Będziemy spotykać się regularnie na sympozjach i warsztatach, wymieniać wiedzą i doświadczeniami ale także przekażemy lokalnej społeczności nasze pomysły i wspólnie wypracowane rozwiązania. Stawiamy na otwartość. Dlatego zapraszamy wszystkich, nawet początkujących użytkowników nie tylko z Trójmiasta.

- deklarują założyciele grupy.

Już za tydzień odbędzie się robocze spotkanie organizacyjne, na którym zostanie ustalona formuła, termin i miejsce pierwszej konferencji trójmiejskiej społeczności Joomla.