Joomla User Group Trójmiasto oficjalnie zarejestrowana

Wczoraj do oficjalnie zarejestrowanych grup użytkowników Joomla dołączyła JUG Trójmiasto. Czekamy jeszcze na rejestrację innych zgłoszonych grup (min. Warszawa) ale już dziś mapka JUG-ów wygląda ciekawie ;) Polska społecznośc Joomla może pochwalić się grupami w Szczecinie, na Podlasiu, Śląsku i od wczoraj w Trójmieście.

Tego typu grupy powstają na całym świecie. Zakładane są przez miłośników Joomla i mają na celu organizację spotkań, konferencji i warsztatów, promocję systemu i integrację społeczności.

Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy i z przyjemnością powitamy w naszym gronie wszystkich tych, którzy swoją aktywnością przyczynią się do rozwoju zespołu trójmiejskich entuzjastów Joomla! Będziemy spotykać się regularnie na sympozjach i warsztatach, wymieniać wiedzą i doświadczeniami ale także przekażemy lokalnej społeczności nasze pomysły i wspólnie wypracowane rozwiązania. Stawiamy na otwartość. Dlatego zapraszamy wszystkich, nawet początkujących użytkowników nie tylko z Trójmiasta.

- deklarują założyciele grupy.

Już za tydzień odbędzie się robocze spotkanie organizacyjne, na którym zostanie ustalona formuła, termin i miejsce pierwszej konferencji trójmiejskiej społeczności Joomla.