Skip to main content

Kompleksowe wdrożenia

Posiadamy wspaniały zespół, a dzięki wspólnemu wysiłkowi projektantów oraz programistów z niesamowitą skutecznością wykonaliśmy setki profesjonalnych witryn internetowych dla klientów z Polski oraz z całego świata.

Pracujemy na jednym z najpopularniejszych systemów CMS - Joomla. Posiadamy olbrzymie doświadczenie oraz umiejętności, dzięki którym tworzymy nieszablonowe wdrożenia.

My wiemy jaką stronę chcesz otrzymać. Dzięki pracy naszych grafików jesteśmy w stanie całkowicie odwzorować Twoje oczekiwania.

Warto dodać, że jako pierwsi wprowadziliśmy szablony dla Joomla spełniające wymogi WCAG - czyli wytyczne dotyczące ułatwień w dostępie do treści publikowanych w internecie.

WCAG szczególny nacisk kładzie na zwiększenie dostępności dla osób z ograniczeniami (np. Osób niedowidzących).

Szczególne zastosowanie znajduje to w przypadku stron dla instytucji publicznych, gdyż obecne prawo jest tak skonstruowane i zmierza w kierunku całkowitego dostosowania tych stron dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zachęcamy do przejrzenia naszego działu portfolio, gdzie można zapoznać się z częścią z setek stron, które mieliśmy przyjemność stworzyć.