Skip to main content

Firmowa strona internetowa

Żyjemy w dobie powszechnego dostępu do internetu. Nie tylko dzięki podłączonym do sieci komputerom, ale przede wszystkim dzięki smartfonom, z którymi się praktycznie nie rozstajemy. Wystarczy kilka razy kliknąć i możemy błyskawicznie znaleźć odpowiedzi na postawione przez nas pytania.

 Zapoznaj się ze szczegółami oferty (gotowa strona już od 1500zł)

Jak Cię widzą, tak Cię piszą

Strona internetowa to jeden z elementów, który najczęściej i najszybciej sprawdzają klienci małych i dużych firm, organizacji, instytucji publicznych.

Krótki pobyt na witrynie internetowej wystarcza, by podjąć decyzję, czy jesteśmy zainteresowani ofertą, czy też szybko rezygnuje i przegląda strony konkurencji.

Upowszechnienie się dostępu do internetu radykalnie zmieniło sposób komunikacji z otoczeniem, wzrósł zasięg i możliwości szybkiej selekcji ofert.

Dlatego dobra, czytelna, szybka, responsywna strona internetowa to niezbędny element dla każdej organizacji, która kontaktuje się z otoczeniem. Taka strona nie tylko ułatwia, ale znacznie przyspiesza kontakt, pozwala zaprezentować ofertę, umożliwia dotarcie do klientów w każdym zakątku świata.

Postaw na doświadczenie

Firmowa strona www jest prezentacją Twojego biznesu oraz jego możliwości. Jak będzie wyglądać i działać – zależy od wykonawcy, który ją zaprojektuje, wykona i uruchomi.

Możemy śmiało powiedzieć, że stworzyliśmy setki stron dla firm, przedsiębiorstw, organizacji biznesowych oraz społecznych.

Tak naprawdę nasze portfolio obejmuje ponad tysiąc realizacji stron, witryn i portali internetowych w Polsce i za granicą.

Zawdzięczamy to dobrej organizacji, stałej obecności w szeroko pojętej branży informatycznej, a przede wszystkim – starannie dobranemu zespołowi specjalistów, którzy z nami pracują.

Dlatego nie boimy się wykonania projektów internetowych o dużym stopniu komplikacji, nawet bardzo złożonych i wymagających niestandardowych rozwiązań.

Strona z odpowiednim zapleczem

Poza wyglądem strony liczy się także jej wnętrze. Dobrze zaprojektowana, estetyczna grafika to jeszcze nie wszystko.

Strona internetowa to biznesowa wizytówka, która powinna dać się łatwo i sprawnie aktualizować, modyfikować, pozwalać na zmiany, które może wykonać również jej właściciel.

CMS (Content Management System) czyli System Zarządzania Treścią zapewnia takie możliwości i nie zamyka dostępu do samodzielnej aktualizacji treści. Od wielu lat wierzymy, że CMS Joomla zapewnia największe możliwości w tym zakresie.

Na wyraźne życzenie klienta możemy zrealizować strony internetowe w systemie WordPress, PrestaShop oraz na innych platformach.

Zapoznaj się ze szczegółami oferty (gotowa strona już od 1500zł)