Abtankstellen.de

Zakres prac:

  • Wdrożenie autorskiego szablonu na potrzeby serwisu
  • Stworzenie i zaimplementowanie dwóch komponentów na potrzeby serwisu

O projekcie

Apexim AB Paliwa Sp. z o.o. - firma zajmująca się dystrybucją paliw w regionach graniczących z Niemcami. Firma dysponuje 15 stacjami paliw zlokalizowanymi na terenie województw:

  • zachodniopomorskiego
  • lubuskiego
  • dolnośląskiego

Prężnie rozwijająca się Grupa Apexim jest pracodawcą dla ponad 250 pracowników i właścicielem brandów: AB Tankstellen, Trip Free Shop, TS Tankstelle Schwedt oraz nowoczesnej Bazy Paliw.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze i wieloletniemu doświadczeniu stali się wiodącym sprzedawcą paliw w Polsce zachodniej. Współpracują z najlepszymi koncernami paliwowymi.

Do budowy strony wykorzystaliśmy nasz autorski szablon stworzony na potrzeby serwisu (bazujący na frameworku EF4, który powstał na bazie opracowanych uprzednio makiet i projektów.

Serwis wykorzystuje nasze komponenty i moduły:

Oraz stworzone na na potrzeby serwisu

DJ-Maps - komponent do obsługi mapy z wyszukiwarka obiektów i powiązany z cennikiem
DJ-Prices - komponent umożliwiający prezentowanie danych cennikowych na poszczególnych stacjach paliw oraz umożliwiający wyświetlanie dodatkowych informacji takich jak:

Desig-Joomla.pl - logo serwisu

ul Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, Poland
tel: +48 505 505 016 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

© Indico S.C.. All rights reserved. Powered by Joomla! CMS with YOOtheme support.