Skip to main content

Poznaj DJ-QrCode: Generator kodów QR w Joomla/YOOtheme Pro

W dzisiejszym szybko zmieniającym się krajobrazie cyfrowym wydajność jest kluczowa. Dlatego z radością przedstawiamy DJ-QrCode, generator kodów QR dostosowany specjalnie dla użytkowników Joomla. Dzięki DJ-QrCode usprawnienie interakcji cyfrowych nigdy nie było łatwiejsze.

Pożegnaj się ze skomplikowanymi procesami tworzenia kodów QR. Dzięki DJ-QrCode możesz bez wysiłku generować skanowalne kody QR bezpośrednio ze swojej witryny Joomla. Niezależnie od tego, czy udostępniasz adresy URL, tekst czy informacje kontaktowe, DJ-QrCode upraszcza ten proces, umożliwiając tworzenie kodów QR za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Ważne jest, aby pamiętać, że DJ-QrCode jest w pełni kompatybilny z YOOTheme Page Builder, zapewniając płynną integrację z witryną Joomla. Oznacza to, że możesz z łatwością umieszczać kody QR na swoich stronach internetowych, zwiększając wygodę i zaangażowanie użytkowników.

DJ-QrCode został zaprojektowany w celu uproszczenia generowania kodów QR bezpośrednio w Joomla i YOOtheme Pro. Zapewniając użytkownikom intuicyjny interfejs i wszechstronną funkcjonalność, DJ-QrCode usprawnia proces włączania kodów QR do stron internetowych, umożliwiając ulepszone interakcje cyfrowe i udostępnianie informacji.

Dodatek QRCode można pobrać tutaj.