Skip to main content

JoomlaDay Polska 2015

Design-Joomla i Joomla-Monster aktywnie uczestniczą w życiu społeczności Joomla! w Polsce i za granicą. Angażujemy się nie tylko finansowo, ale również merytorycznie – przedstawiając prezentacje i biorąc udział w panelach eksperckich. Zdajemy sobie sprawę, że siła Joomla! leży nie tylko w świetnym systemie, ale w kreatywnej, współpracującej ze sobą społeczności. Dlatego będziemy z Wami na JoomlaDay Polska 26 i 27 września w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.
To największe w naszym kraju wydarzenie skierowane do developerów i użytkowników najlepszego CMSa na świecie. Tym większą dumą napełnia nas fakt, że to Joomlowe święto wspieramy po raz czwarty – tym razem jako główny sponsor.
Tegoroczna edycja jest dla nas tym bardziej ważna, że odbędzie się w Gdańsku – mieście wolności i stolicy bursztynu – oddalonym kilkadziesiąt kilometrów od siedziby Design-Joomla w Wejherowie.

Na Joomla Day nie może zabraknąć naszych reprezentantów:
Andrzej Herzberg , założyciel Design-Joomla, opowie „Dlaczego warto wspierać Joomla!" – przedstawi historię rozwoju firmy i jej sukcesu.
Artur Kaczmarek w swej prelekcji pokaże, jak zbudować stronę zgodną z wymogami WCAG2.0 w oparciu o CMS Joomla! oraz szablon Joomla-Monster.com.
Marcin Merchel zdradzi, jak przyspieszyć ładowanie strony internetowej tak, by odnosiła sukcesy – pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwania i miała wyższy współczynnik konwersji.
Łukasz Ciastek, twórca m.in. docenianego przez społeczność dodatku ogłoszeniowego DJ-Classifieds, wygłosi prelekcję „Darmowy DJ-Classifieds i własny plugin DJ-Reviews w 15 minut". Podczas wystąpienia odbędzie się premiera nowej wersji popularnego komponentu DJ-Classifieds. Wersja ta będzie całkowicie darmowa i dostępna do pobrania zaczynając od JoomlaDay Polska – to ukłon DJ-Extensions w stronę społeczności Joomla.

Mamy nadzieję, że nie zabraknie Was w Gdańsku pod koniec września. Spotkajmy się na JoomlaDay!