• Home
  • Blog
  • Joomla Day Polska 2014 już niebawem

Joomla Day Polska 2014 już niebawem

Tegoroczna konferencja Joomla Day Polska została zaplanowana na 20-21 września. Impreza odbędzie się na terenie Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie.
Około 40. prelekcji w trzech przestronnych, nowoczesnych salach wykładowych, aula na 300 osób ale przede wszystkim spotkanie miłośników Joomla z Polski (i nie tylko).
W tym roku swoją obecność zapowiedziało sporo osób z zagranicy a wśród nich Saurabh Shah i Ryan Ozimek z Open Source Matters.

Na stronie Joomla-Day.pl pojawiają się już pierwsze informacje o prelekcjach a zapisy na konferencję organizatorzy zapowiadają na początek lipca.
Podobnie jak w latach poprzednich i w tym roku możecie liczyć na naszą obecność na imprezie. Oczywiście na miarę naszych możliwości pomagamy też w organizacji. Joomla-Monster, jako srebrny sponsor tegorocznych JD Polska przygotowuje dla uczestników atrakcyjne upominki a nasz zespół z pewnością zaprezentuje ciekawe wykłady.

Do zobaczenia na Joomla Day Polska 2014!

Desig-Joomla.pl - logo serwisu

ul Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, Poland
tel: +48 505 505 016 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

© Indico S.C.. All rights reserved. Powered by Joomla! CMS with YOOtheme support.