JM-Hot-News i DJ-Tabs - połączenie idealne

Niedawno do naszej kolekcji na joomla-monster dołączył szablon JM-Hot-News – przeznaczony do prowadzenia między innymi z stron z wiadomościami i wszelkiego rodzaju magazynów. Dla każdego, kto poszukuje profesjonalnego rozwiązania dla budowy rozbudowanego serwisu lokalnego, strony z aktualnościami z wybranych informacji zilustrowanych zdjęciami i filmami, będzie on stanowić idealne rozwiązanie.

Templatka świetnie się sprawdza na urządzeniach mobilnych co można ocenić na stronie demo (w górnym pasku dostępne są ikony, po kliknięciu w które można ocenić zachowanie strony na różnych urządzeniach)

Zwracam też uwagę na rozszerzenie, które zostało wykorzystane w demo szablonu. DJ-Tabs wdrożony został w kliku obszarach aby wyświetlić zawartość wybranej kategorii jako zakładki lub w układzie akordeonu. Komponent był już opisywany na wielu blogach. Na stronie Sławka Pieszczka, autora podręcznika Joomla! 2.5. Praktyczny kurs (książki roku 2013) -  http://www.slawop.net/za-darmo/kurs-joomla-2-5-dj-tabs dostępny jest też darmowy ebook dokładnie opisujący właściwości i sposoby korzystania z naszego komponentu.

W skrócie rozszerzenie DJ-Tabs składa się z komponentu i modułu. Na początku należy stworzyć listę grup dla określonych treści (kategorie artykułów, pojedynczy artykuł, moduł, łącze wideo), którą można potem wyświetlić za pomocą modułu w dowolnym obszarze strony.

 Poniższe przykłady (wykorzystane w templatce JM-Hot-News) ilustrują jak sporo można uzyskać z dwóch dostępnych układów dla modułu (zakładki lub akordeon)

Układ zakładek

Przykład 1

Przykład 2

 

Przykład 3

Przykład 4


Układ typu akordeon


Przykład 1

zakładki zwinięte


rozwinięta zakładka z filmem

 

Więcej przykładów na demo szablonu - wystarczy przejść w menu na Template Features -> Module Suffixes

W szablonie JM-Hot-News komponenty DJ-Tabs, DJ-MediaTools i DJ-MegaMenu dostępne są za darmo!