• Home
  • Blog
  • Jak zbudować portal miejski w 45 minut?

Jak zbudować portal miejski w 45 minut?

Jak szybko i sprawnie zbudować portal miejski zawierający tablicę ogłoszeń, katalog lokalnych firm, galerie, multimedia w oparciu o nasze rozwiązania? Tego można będzie się dowiedzieć podczas tegorocznej konferencji Joomla-Day Polska 2013, który (przypominamy) odbędzie się w Łodzi 5-6 października.

Nasz zespół nprzygotował prezentację, w której zademosnstrujemy, że przygotowanie portalu miasta lub gminy to tylko pozornie trudne i czasochłonne zajęcie. W prezentacji specjaliści DJ-Projekty zademonstrują jak krok po kroku stworzyć rozbudowany portal w oparciu o CMS Joomla! i kilka dodatkowych, współpracujących ze sobą komponentów naszego autorstwa

W czasie pokazu na oczach widzów powstanie portal pełniący funkcję informacyjną, ale również zaopatrzony w narzędzia do obsługi multimedialnych galerii, z własną tablicą ogłoszeń czy katalogiem lokalnych firm.
Poszczególne komponenty i optymalny sposób ich wykorzystania zostaną omówione bezpośrednio przez ich twórców. Autorzy prezentacji wskażą też jak korzystanie z narzędzi pochodzących z jednego źródła ułatwia zarządzanie portalem i ogranicza potencjalne problemy. W imieniu swoim i organizatorów zapraszamy już dziś na paźdzernikową konferencję nie tylko specjalistów, ale przedw wszystkim zwykłych użytkowników Joomla!

Desig-Joomla.pl - logo serwisu

ul Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, Poland
tel: +48 505 505 016 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

© Indico S.C.. All rights reserved. Powered by Joomla! CMS with YOOtheme support.