Skip to main content

Jak szybko i sprawnie zbudować portal ogłoszeniowy

Chcesz stworzyć własny portal ogłoszeniowy i nie wiesz jak się za to zabrać? Aby ułatwić to zadanie, warto pomyśleć o kompletnym, tanim i funkcjonalnym rozwiązaniu. Proponujemy przyjrzeć się gotowym szablonom Joomla przygotowanych z myślą o takich właśnie portalach.

Użycie gotowego szablonu ogłoszeń dla Joomla, opartego na dodatku ogłoszeniowym DJ-Classifieds daje niesamowite możliwości. Jest to bowiem potężne i złożone rozwiązanie przeznaczone profesjonalnego portalu.

Korzystanie z DJ-Classifieds gwarantuje wysoką wydajność w dużych witrynach z ponad 10.000 kategoriami, regionami i ogłoszeniami.

Chcesz abyśmy zbudowali portal ogłoszeniowy dla Ciebie? To możliwe już od 1600zł! Dowiedz się więcej o możliwościach!

Ten dodatek jest często aktualizowany, wprowadzane są nowe ciekawe funkcje, dzięki czemu możesz być spokojny w kwestii bezpieczeństwa, a Twoi użytkownicy mogą wprowadzać nowości, aby udanie konkurować na rynku portali ogłoszeń.

Zobaczmy, co możesz zrobić, używając szablonów opartych na komponencie DJ-Classifieds.

Przede wszystkim możesz tworzyć nieograniczoną liczbę kategorii i ogłoszeń z obrazkami i ustalać dla nich indywidualne stawki. Jak powszechnie wiadomo, funkcjonalność multimedialna jest wymagana dla profesjonalnej strony internetowej. Użycie DJ-Classifieds daje również możliwość korzystania z wideo i obrazów w najlepszy możliwy sposób.

Kolejną użyteczną funkcją są powiadomienia e-mailowe. Są one w pełni kontrolowane przez z poziomu panelu administratora.

Co ważne, teraz możesz zbudować swoją witrynę internetową w oparciu o wielofunkcyjne moduły. Na przykład możesz ustawić zaawansowany moduł wyszukiwania, moduł kategorii lub moduł statystyczny. I to jeszcze nie wszystko! Zaawansowany moduł wyszukiwania, służy aby wyszukać dowolne ogłoszenia w zależności od wielu zdefiniowanych filtrów (kategoria, lokalizacja, rodzaj, słowo kluczowe, dodatkowe szczegóły i więcej).

Jakie ustawienia można zastosować do pojedynczego ogłoszenia? Pojedynczy widok ogłoszenia może zawierać wiele ważnych treści. Można ustawić cenę za ogłoszenie, skorzystać z przycisku "kup teraz" , rozpocząć aukcję i skorzystać ze standardowej opcji sprzedaży poprzez kontakt ze sprzedawcą. Z tego powodu informacje o sprzedającym mogą być zawarte w szczegółach ogłoszenia.. 

Możesz tworzyć dodatkowe terminy wyświetlania ogłoszenia, a także ustalić oddzielną cenę za określony czas trwania wyświetlania ogłoszenia. Do wyboru jest kilka typów ogłoszeń takich, jak: darmowy, wymiana, pilny i więcej! Bardzo użyteczna jest również funkcja integracji map Google.

Inną zaletą tego szablonu jest możliwość stworzenia nieograniczonej liczby pól niestandardowych przy użyciu komponentu DJ-Classifieds! Użytkownicy mogą umieścić dowolne pole niestandardowe, które utworzą w dowolnej wybranej kategorii.

Ocena produktu i dodanie do ulubionych są także dostępne. Ogłoszenia mogą być oceniane i użytkownicy mogą dodawać swoje opinie.

Przy użyciu aktywnego systemu punktowego, użytkownicy mogą kupować punkty i płacić nimi za ogłoszenia. Administrator strony internetowej może ustawić pakiety punktów i określić ich cenę.

Dzięki kilku dodatkowym aplikacjom premium możesz dodać do swojej witryny dodatkową funkcjonalność.

Rozszerzenie DJ-Classifieds oferuje także wiele wtyczek płatniczych. Obecnie dostępne jest 19 takich wtyczek.

Czy wiesz, że możesz zarabiać za pomocą szablonu Joomla? Użyj standardowych prostych sposobów osiągnięcia dobrze prosperującego biznesu:

  • Dodaj banery lub reklamy adsense
  • Dokonaj różnych cen dla kategorii
  • Obciążaj użytkowników za dodatkowe obrazki
  • Obciążaj użytkowników za promocje
  • Obciążaj użytkowników za dodatkowe znaki w opisie ogłoszenia
  • I wiele więcej!

Jak widać jest dostępny ogromny zakres możliwości. Z pomocą najlepszych profesjonalnych szablonów Joomla tworzenie portalu ogłoszeniowego jest łatwym zadaniem. Wykorzystaj swoją szansę i generuj zarobki uruchamiając własny portal online.