• Home
  • Blog
  • Dodawaj komentarze do opinii korzystając z DJ-Reviews w wersji 1.3.3

Dodawaj komentarze do opinii korzystając z DJ-Reviews w wersji 1.3.3

Aktualizacja dodatku DJ-Reviews do wersji 1.3.3 była konieczna ponieważ niektóre serwery blokują żądania POST / GET zawierające nazwy parametrów, takie jak object_id lub object_type.

Było to na tyle istotne, że niektórzy użytkownicy zgłosili, że komponent nie działał prawidłowo. Dokonaliśmy zmiany nazwy tych parametrów; stąd wiele plików komponentów - w tym pliki układów musiały zostać zmodyfikowane.

Dodaliśmy także nową funkcję - umożliwiliśmy pisanie odpowiedzi jako komentarza do recenzji. Możesz ustawić go dla administratora lub dowolnej innej grupy Joomla w karcie uprawnień w opcjach.

Przypominamy, że DJ-Reviews to dodatek służący do oceniania i wystawiania opinii, pozwalający użytkownikom witryny oceniać i przeglądać artykuły, ogłoszenia (a także ogłoszeniodawców) z DJ-Classifieds, produkty komponentów DJ-Catalog2 i J2Store.

Administrator może ustawić własne zestawy kryteriów i przypisać je do różnych składników lub kategorii artykułów w Joomla.

Dowiedz się więcej o nowej wersji komponentu DJ-Reviews.

Desig-Joomla.pl - logo serwisu

ul Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, Poland
tel: +48 505 505 016 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

© Indico S.C.. All rights reserved. Powered by Joomla! CMS with YOOtheme support.