• Home
  • Blog
  • DJ-Events - darmowy komponent kalendarium wydarzeń

DJ-Events - darmowy komponent kalendarium wydarzeń

Miło nam poinformować że opublikowaliśmy nowe rozszerzenie do Joomla! DJ-Events to darmowe rozszerzenie do kalendarium wydarzeń.

W komponencie można stworzyć dowolną liczbę kategorii wydarzeń i tagów. Wbudowany ACL umożliwia na takie ustawienie komponentu, że nowe wydarzenia będą dodawane przez użytkowników na froncie.

Liczba kategorii i tagów jest nieograniczona więc rozszerzenie świetnie nadaje się np. na portal lokalny.

Ciekawą funkcją jest możliwość tworzenia wydarzeń cyklicznych, dowolnie określając okres między eventami. Można np. stworzyć wydarzenie które będzie się odbywało co 1,2,3 tygodnie albo w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.
DJ-Events wykorzystuje mapy google do wyświetlania lokalizacji wydarzenia. Lokalizacje są też wykorzystywane w module wyszukiwania.

Zadbaliśmy o atrakcyjną prezentację wydarzeń. Do każdego można łatwo dodać (drag and drop) zdjęcia lub filmy, które wyświetlają się w formie galerii.

Dodatkowo, przygotowaliśmy integrację z komponentem DJ-MediaTools dzięki której wydarzenia można prezentować w sliderach czy galeriach.

Do komponentu dołączane są moduły:

  • wyszukiwarki
  • kalendarza
  • tagów

Wbudowana funkcja pozwala na import wydarzeń z komponentu JEvents.

W tej chwili dostępna jest wersja beta. Planujemy dalszy rozwój komponentu.

Paczkę instalacyjną można pobrać za darmo ze strony dj-extensions.com.

Desig-Joomla.pl - logo serwisu

ul Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, Poland
tel: +48 505 505 016 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

© Indico S.C.. All rights reserved. Powered by Joomla! CMS with YOOtheme support.