Skip to main content

DJ-Electronics - Quickstart sklepu internetowego dla Joomla 4 i WordPress

Poznaj DJ-Electronics, szablon dla Joomla 4 i WordPress. Jest on oparty na web builderze YOOtheme Pro. 

Został specjalnie zaprojektowany dla stron sklepów z elektroniką do sprzedaży produktów elektronicznych, takich jak telewizory, laptopy, aparaty fotograficzne, gry wideo i podobne. Jest to nowoczesne, elastyczne rozwiązanie eCommerce.

Wersja szablonu dla Joomla 4 bazuje na komponencie DJ-Catalog2, a wersja dla WordPress jest zintegrowana z rozwiązaniem WooCommerce.

Zobacz stronę demo dla Joomla 4.

Dzięki zaimplementowanym rozwiązaniom możesz łatwo skonfigurować wszystko, łącznie z metodami dostawy i płatności, dodać swoje produkty do sprzedaży i zacząć zarabiać w sieci.

Główne funkcje:

  • Pełna integracja DJ-Catalog2 i YOOtheme Pro
  • Obsługa wielu języków / wielu walut
  • Dynamiczna zawartość

Szablon dla Joomla to gotowy do użycia sklep internetowy oparty na komponencie DJ-Catalog2 i kreatorze stron YOOtheme Pro.

Do wersji dla Joomla 4 dołączonych jest 5 rozszerzeń Joomla (wliczone w cenę).

  • DJ-Catalog2 - rozszerzenie eCommerce i katalogu online dla Joomla 4
  • DJ-Catalog2 Integrator - dodatek do Joomla integrujący DJ-Catalog2, rozwiązanie katalogowe i eCommerce, z web builderem YOOtheme
  • DJ-MegaMenu - zaawansowane rozwiązanie menu dla Joomla
  • DJ-TimeLine - dodatek do wyświetlania artykułów lub ręcznie dodanych elementów na osi czasu w formie pokazu slajdów.

Motyw DJ-Electronics dla WordPress posiada pełną integrację WooCommerce z YOOtheme Pro. Możesz zarządzać szablonami kart produktów lub widokami listy produktów w ramach web buildera. Istnieje również możliwość budowania obszarów produktów w dowolnym miejscu na stronie za pomocą elementów YOOtheme dedykowanych dla WooCommerce.

Zobacz stronę demo dla WordPress.